Grafická řešení a tisk pro image firmy

Osobní nebo firemní vizitky

Ve světě, kterému vládnou digitální připojení, vám vizitky mohou pomoci vyniknout. Dobře navržená vizitka vám pomůže vyniknout a zajistí, že si vás potenciální klienti a partneři zapamatují ještě dlouho po úvodní schůzce.

Když někomu dáte svou vizitku, ať už ve fyzické nebo digitální podobě, prokážete tím svou profesionalitu a dáte mu najevo, že svou práci berete vážně.
Veškeré grafické práce provádíme s největší precizností.

vizitky-webservis

Meníčka, jídlení lístky

Jídelní lístek na míru s vaším osobním přístupem.
Už jste připravili skvělé menu chutných jídel. Nyní se připravte na přípravu jídelního lístku, který bude tuto kvalitu odrážet a který vašim zákazníkům umožní rozpoznat váš design a vaši pověst během mrknutí oka.
Váš jídelní lístek je rozšířením vaší restaurace. Pečlivě připravený jídelní lístek okamžitě sděluje zprávu: „Stálo nás to hodně péče a úsilí!“
To je výsledek jídelního lístku vyrobeného na míru!

menicka-webservis

Katalogy, brožury

Jak všichni víme, katalogy jsou velmi efektivním kanálem pro prodej produktů vašim zákazníkům. Jsou účinné, relativně levné a co je důležité, každý ví, jak je používat. Toto se hodí, když by vaši zákazníci propojili s s digitálními verzemi.
Katalogy mohou mít rozsah od 8 stran (stran) až po více než 1000 stran, obvykle se samostatnou obálkou. Obvykle se jedná o formát A4 (297 mm x 210 mm) na výšku.

katalogy-webservis
Banery

Dynamické kampaně vytvářejí přizpůsobené bannery ve velkém měřítku a zobrazují reklamy tak, aby vyhovovaly zájmům a záměrům vašeho publika. Začněte se základním bannerem, poté vyměňte text, obrázky a výzvy k akci, abyste svým zákazníkům doručili personalizované bannerové reklamy.
Měňte kreativu ve velkém měřítku a rychlostí. Můžeme čerpat z vašich vlastních zdrojů dat a kombinovat je s cílením, abychom vybudovali spojení se zákazníkem nebo klientem.

banners-webservis

Grafický design

Projekty a specializace

V grafickém designu se specializujeme především na jeden typ designu nebo různé projekty. Mezi projekty, na kterých můžete pracovat, patří:

  • Reklama
  • Marketing
  • Značkování
  • Tvorba log a identity
  • Grafická vizualizace obalového materálu
  • Úprava návrhů na základě zpětné vazby od klientů
  • Navrhování rozvržení a vzhledu plakátů, brožur, webových stránek, softwaru, obalů produktů a dalších
  • Setkání s klienty za účelem prodiskutování projektů a prezentace konceptů
  • Kontrola návrhů z hlediska přesnosti a kvality
To vše vám pomůže ke zviditelnění, oddělení od konkurence a zvýšení prodeje vašich produktů nebo nabídce služeb.

Rádi nasloucháme přáním
a požadavkům našich zákazníků